31 marca 2011 grupa teatralna SMILE wzięła udział w międzyszkolnym konkursie "Sztuka teatralna w języku angielskim", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 7. Nasi przedstawiciele wystąpili w dwóch grupach: grupa pierwsza zaprezentowała parodię znanego teleturnieju "Milionerzy" a druga - parodię telenoweli "M jak miłość". Dzieciaki z grupy SMILE jako jedyni uczestnicy sami napisali teksty swoich przedstawień i przetłumaczyli z niewielką pomocą nauczycielek języka angielskiego. "Millioners" zdobyli 3 miejsce, natomiast "L for loving family" wyróżnienie. Gratulujemy!

mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1965

Your IP: 54.198.126.197