Zbliżają się ferie zimowe. Aby były miłe i przyjemne, muszą być bezpieczne. Uczniowie każdej z klas wykonali plakaty przypominające, jak należy bezpiecznie korzystać z uroków zimy. Zamieszczali przestrogi, rysunki przedstawiające niebezpieczne zabawy zimowe oraz rysunki pokazujące, jak bawić się, by nie szkodzić własnemu i cudzemu zdrowiu. Wykonywaniu plakatów towarzyszyły pogadanki  przeprowadzone przez nauczycieli w klasach z uczniami, a wszystko to w ramach programu profilaktycznego "Bądźmy bezpieczni". Plakaty udekorowały główny korytarz szkolny i przed wyjściem uczniów ze szkoły przypominają im o zachowaniu zdrowego rozsądku i bezpieczeństwie.

Your IP: 50.19.33.5
Today: Kwi 24, 2014